OFERTA

Domena i hosting

Pomożemy Ci w wyborze domeny, sprawdzimy jej dostępność. Twoja nazwa w sieci powinna być krótka, prosta i nawiązywać do rodzaju działalności lub nazwy firmy.
Zajmiemy się wszystkimi formalnościami i w Twoim imieniu wykupimy najlepszą domenę. To Ty będziesz jej właścicielem, dzięki czemu nigdy nikt nie jej nie wykorzysta. Domena to marka, a jej wartość rośnie z czasem.
Doradzimy jaki wybrać hosting - aby odpowiadał na Twoje potrzeby. Optymalnie go skonfigurujemy - dzięki czemu nie będziesz przepłacał za zbędne funkcje i niepotrzebne dodatki. 
Dodatkowo założymy firmowe konta e-mail w domenie.

Analiza

Doradzimy jaka powinna być Twoja nowa strona. Sprawdzimy konkurencję, żeby przygotować lepszą stronę. Przeanalizujemy Twoją ofertę i tak ułożymy strukturę, aby pokazać najważniejsze atuty.
Pomożemy ułożyć jasne, zrozumiałe teksty, chwytliwe slogany i nagłówki. Dopasujemy formułę strony do aktualnych trendów i specyfiki Twojej branży.

Projekt

Wygląd strony jest równie ważny jak jej treść. Pamiętaj, że większość ludzi jest "wzrokowcami", więc efektowny, czytelny, przyjemny dla oka wygląd strony jest sprawą podstawową.
Dzisiaj, wśród natłoku witryn, aplikacji, serwisów internetowych często najważniejsze jest pierwsze spojrzenie, które zachęci do zatrzymania się na stronie. 
Pamiętaj że nie można drugi raz zrobić pierwszego wrażenia.
Dlatego przygotujemy efektowny layout strony. Dobierzmy intrygujące zdjęcia, odpowiednie ikony i grafiki. 

Treść ma równie duże znaczenie. Opracujemy strukturę zawartości, mapę strony, dzięki czemu poruszanie się po niej będzie intuicyjne i zrozumiałe. Ważne aby odwiedzający szybko znaleźli szukane informacje.
Odpowiednio pokażemy treści które warto wyeksponować.

Wdrożenie

Zainstalujemy najnowszy CMS, dzięki czemu w prosty sposób samodzielnie będziesz mógł zarządzać treścią swojej strony: dodawać zdjęcia, newsy, edytować treści.
Zoptymalizujemy elementy strony tak, aby była przyjazna dla przeglądarek i dla wszystkich urządzeń. Responsywny szablon sprawi, że strona doskonale będzie się wyświetlać zarówno na ekranie komputera, tableta czy smartfona.
Technologia RWD (Responsive Web Design) to element, który jest dzisiaj niezbędny każdemu serwisowi chcącemu zaistnieć w sieci. 
Jeśli zechcesz wprowadzimy do strony dostarczone przez Ciebie treści i zdjęcia. Możemy również ułożyć odpowiednie teksty w oparciu o informacje uzyskane od Ciebie.
Na koniec przetestujemy czy wszystko działa jak należy - i uruchomimy Twoją nową stronę.

Pozycjonowanie

Zadbamy o optymalizację strony, aby dobrze się pozycjonowała i była widoczna wyszukiwarkach. Jeśli zechcesz założymy konto w Google, które podniesie ranking strony w wyszukiwarce Google.
Pomożemy i doradzimy co trzeba zrobić, aby strona była łatwiejsza do znalezienia dla potencjalnych klientów. Pamiętaj, nic nie dzieje się z dnia na dzień...
Na efekty pozycjonowania należy poczekać od 3 miesięcy do roku w przypadku trudnych fraz. Czas ten uwarunkowany jest wieloma czynnikami, m.in.: historia strony i wcześniej podejmowane przy niej działania jeżeli chodzi o pozycjonowanie, optymalizacja strony, przystosowanie do urządzeń mobilnych, ilość informacji o stronie w innych miejscach w sieci (również w mediach społecznościowych). Do tego należy mieć na uwadze również pozycjonującą się konkurencję, która może się pozycjonować od lat, a my ze swoją stroną jesteśmy w sieci od niedawna.
Szybkie wypozycjonowanie strony to często drogie przedsięwzięcie więc warto się zastanowić, czy można wybrać rozwiązanie pośrednie. Powiemy Ci co trzeba zrobić.

Wsparcie

Pamiętaj, że raz zrobiona strona internetowa nie jest na wieki. Tak jak samochód do sprawnego działania potrzebuje okresowych przeglądów, naprawy lub wymiany części - tak strona internetowa musi być aktualizowana, poprawiana. 
Internet rozwija się szybciej niż myślisz. Wciąż pojawiają się nowe aplikacje, technologie i trendy. Niestety również przybywa wirusów i hakerów. 
Nie zostawimy Cię samego z Twoją nową stroną. Będziemy pilnować, żeby oprogramowanie było cały czas aktualne, regularnie wykonamy kopie zapasowe strony - żeby w razie czego szybko ją odtworzyć.
Jeśli nie masz czasu lub ochoty zrobimy to za Ciebie: dodamy aktualności, zdjęcia, produkty, zaktualizujemy dane, a w przypadku awarii - szybko usuniemy usterki.


Masz pytania ? Zadzwoń 607 526905


lub napisz:

 

 

© 2018 TOMART Agencja reklamowa . All Rights Reserved. Designed By TCM Design